PRÁVNE SLUŽBY

PRÁVO OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTÍ


V prípade akýchkoľvek otázok v oblasti právnej pomoci alebo zastupovania nás prosím neváhajte kontaktovať.

01

PRÁVO OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTÍ

Všetky právne služby

Naša advokátska kancelária LEXANTE je vaším spoľahlivým partnerom v oblasti práva obchodných spoločností. S rozsiahlou skúsenosťou a hlbokým právnym porozumením sme tu, aby sme vám poskytli komplexné právne riešenia pre vašu obchodnú spoločnosť, družstvo či iné formy podnikania.

Naša Špecializácia

Naši skúsení právnici sú odborníkmi v oblasti práva obchodných spoločností a ponúkajú široké spektrum služieb pre vaše podnikateľské potreby. Bez ohľadu na veľkosť vášho podniku alebo odvetvie, v ktorom pôsobíte, sme tu, aby sme vám pomohli zabezpečiť právnu ochranu a efektívne riadenie vašej obchodnej aktivity.

Naše Služby

1. Založenie a Registrácia Spoločností, družstiev či iných foriem podnikania:
Pomôžeme vám s procesom založenia a registrácie vašej obchodnej spoločnosti, či družstva, a to vrátane prípravy stanov a dokumentácie potrebnej na zápis do obchodného registra.

2. Právne Poradenstvo a Konzultácie:
Poskytujeme komplexné právne poradenstvo pre všetky aspekty riadenia a prevádzky vášho podniku. Riešime otázky týkajúce sa zmlúv, majetkovej štruktúry, riadenia a ďalších právnych aspektov podnikania.

3. Zmeny v Spoločnosti:
Ak plánujete zmenu vo vašej spoločnosti či družstve, ako napríklad zmenu majetkovej štruktúry alebo zmien v stanovách, sme tu, aby sme vám pomohli správne a transparentne vykonať tieto úpravy.

4. Fúzie a Akvizície:
Ak plánujete fúziu alebo akvizíciu, naši právnici vám pomôžu s právnymi aspektmi týchto procesov, vrátane due diligence a prípravy potrebných dokumentov.

Naša Špecializácia

Skúsenosti a Odbornosť

Naši právnici majú bohaté skúsenosti v oblasti práva obchodných spoločností, či družstiev a sú odborníkmi vo svojich disciplínach.

Osobný Prístup

Chápeme, že každý podnik je jedinečný. Poskytujeme riešenia prispôsobené vašim potrebám a cieľom.

Efektívnosť

Sme zameraní na dosiahnutie najlepších výsledkov pre našich klientov efektívnym a praktickým spôsobom.

KONTAKTUJTE NÁS


Ak hľadáte spoľahlivého partnera v oblasti práva obchodných spoločností, družstva, či podnikania inou formou, kontaktujte nás. Sme tu, aby sme vám pomohli budovať a chrániť váš podnik so silným právnym základom.

Bratislava (HQ)
Slávičie údolie 106,
811 02 Bratislava,
Slovensko

+421 909 123 300
info@lexante.sk

Napíšte nám

Banská Bystrica
Horná 65/A,
974 01 , Banská Bystrica,
Slovensko
4. poschodie

+421 909 123 300
info@lexante.sk

Napíšte nám