KARÍERA (OTVORENÉ POZÍCIE)

PRÁVNY ASISTENT

V prípade akýchkoľvek otázok v oblasti právnej pomoci alebo zastupovania nás prosím neváhajte kontaktovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou dynamickej, rýchlorastúcej advokátskej kancelárie, ktorá sa zameriava na poskytovanie právnej pomoci s globálnym dosahom. Ako právny asistent sa budeš mať možnosť podieľať na budovaní firmy a jej hodnôt aj prostredníctvom týždenných aktivít:

  • Administratívne práce
  • Komunikácia s so súdmi a orgánmi verejnej moci
  • Vyhotovovanie podkladov pre právne analýzy
  • Spracovanie návrhov zmlúv a právnych podaní
  • Účasť na každodennom chode kancelárie

Zamestnanecké výhody, benefity

V našej kancelárii našim zamestnancom ponúkame:

  • Príspevok na cestovanie
  • Osobnostný a profesionálny rozvoj
  • Príspevok na vzdelávanie
  • Služobné cesty

Pracovný rámec

Miesto výkonu práce: Bratislava, Slovensko

Pracovný úväzok: V rozsahu prípustnom pri dohode o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru

Začiatok / nástup na pozíciu: Ihneď

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie a Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý / Pokročilý (B2). Angličtina je v našej spoločnosti veľmi často využívaná najmä pri ústnej komunikácii so zahraničnými klientmi alebo pri príprave právnym dokumentov. V našej spoločnosti ponúkame možnosť jazykových kurzov, ktoré ti pomôžu pri zdokonaľovaní anglického jazyka.

Požadované je absolvované vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v odbore Právo alebo aspoň status študenta vysokoškolského štúdia v odbore Právo. .

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Každý jeden člen nášho tímu má ťah na bránu, chce sa zlepšovať, dokončovať jednotlivé začaté veci v primeranom čase. Toto očakávame aj od našich právnych asistentov. Právnemu asistentovi bude ponechaný priestor na sebarealizáciu, no musí byť schopný určiť si priority správneho poradia vybavovania vecí. Nerobíme veci mechanicky, práve naopak. Je potrebné uvažovať a rozhodovať sa, naše odporúčania a navrhované riešenia majú vplyv a následky pre našich klientov a ich životy. Naši členovia tímu sú etickí, féroví, kompetentní a jeden na druhého sme veľmi hrdí.

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý

Prax a skúsenosti

Vítané sú mimoškolské aktivity študentov, účasť v študentských súťažiach alebo publikačná činnosť.

Vodičský preukaz

Aktívny šofér s vodičským preukazom typu B

Výberový proces

Pre zaslanie vašej pracovnej žiadosti, všeobecné otázky a dodatočné informácie týkajúce sa tejto alebo iných pozícií nás prosím kontaktujte e-mailom: kariera@lexante.sk. Radi Vám otázky zodpovieme aj prostredníctvom kontaktného formulára.

Obsah pracovnej žiadosti

  • Predmetu správy: Pracovná žiadosť: Názov pozície | Celé meno
  • Sprievodný text
  • Meno a priezvisko
  • Email a telefónne číslo
  • Príloha emailu: Životopis a motivačný list

Potenciálny uchádzači budú do 2 týždňov kontaktovaný našími HR pracovníkmi a budú im oznámený ďalší postup vo výberovom konaní.
Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí a uchádzačov, si vyhradzujeme si možnosť kontaktovať len tých kandidátov, ktorých profil spĺňa profesionálne a osobnostné požiadavky pozície.

Objavte príbeh našej spoločnosti

EX ANTE

Predstavuje frázu s významom „pred udalosťou“, v komerčnej sfére aj ako predbežný dopyt. Pri poskytovaní právnych služieb je dopytom nášho klienta dosiahnuť výsledok, ktorý zodpovedá jeho predstavám.

LEX

LEX znamená právo, zákon a právny. Vymedzuje teda hranice našej činnosti a rovnako aj prostriedky, ktoré sú pri nej aplikované.

LEXANTE znamená dôkladné analyzovanie Vašej požiadavky, posúdenie jej rozhodujúcich aspektov a spoločné smerovanie k Vášmu želanému výsledku.
LEXANTE s.r.o. sme my, Váš partner na ceste za dosiahnutím cieľa.

VIAC O NÁS