SME MLADÁ A
DYNAMICKÁ SPOLOČNOSŤ

Sme LEXANTE. Vytvárame hodnoty a nový prístup k právnym riešeniam

Sme dynamická a rýchlorastúca advokátska kancelária zameraná na poradenstvo s globálnym dosahom. Náš tím tvoria skúsení právnici a finanční odborníci s viac ako 40-ročnými skúsenosťami a to aj na medzinárodných trhoch

VIAC O LEXANTE
+

Rokov skúseností

mil.€ +

Hodnota projektov

+

Členov tímu

+

Spokojných klientov

PRÁVNE SLUŽBY


Naši klienti vkladajú svoju dôveru do nášho silného a rozmanitého tímu advokátov, právnych a obchodných expertov, ktorí nadobúdali svoje skúsenosti v medzinárodných aj lokálnych firmách v priebehu viac ako 40 rokov.

01

PRÁVO OBCHODNÝCH SPOLOČNOSTÍ

Venujeme sa poskytovaniu právnych služieb naprieč celým cyklom života obchodnej spoločnosti alebo družstva, a to na úrovni ambicióznych start-upov, tak aj väčších akciových spoločností.

Viac o službe

02

RIEŠENIE
SPOROV

Počas práce v našej spoločnsoti sa stretávame s množstvom situácií, kedy klientom navrhujeme postup v riešení ich situácií, alebo ich priamo zastupujeme pri rokovaniach a súdnych konaniach.

Viac o službe

03

PRÁVO DUŠEVNÉHO
VLASTNÍCTVA

Poskytujeme poradenstvo pri príprave a revízii zmluvnej dokumentácie, pri registračných konaniach na národnej aj medzinárodnej úrovni, a pri zastupovaní v civilnom konaní a správnom súdnictve.

Viac o službe

04

NEHNUTEĽNOSTI A DEVELOPMENT

Klientov sprevádzame od prvých rokovaní o kúpe nehnuteľnosti, prípravy zmluvnej dokumentácie, vysporiadaní časti zložitých vlastníckych štruktúr skrz všetky povoľovacie konania.

Viac o službe

05

BANKOVÉ A
FINANČNÉ PRÁVO

V našom tíme máme odborníkov, ktorí sa aktívne venovali oblasti kapitálových trhov, regulácii obchodovania s cennými papiermi, a to pre pre slovenské aj zahraničné subjekty.

Viac o službe

KARIÉRA
V LEXANTE


Pridaj sa do moderného kolektívu modernej spoločnosti. Radi privítame šikovných asistentov, talentovaných študentov a kvalifikovaných právnikov s chuťou rásť s kanceláriou.

Otvorené pozície

PRÁVNY
ASISTENT

Plný úväzok
Bratislava (SK)

Zaujímavé prípady

Perspektívny tím

Moderné kancelárie

Viac o pozícii

Nový prístup k právnym riešeniam


Náš tím kladie maximálny dôraz na precíznosť a profesionálny prístup pri riešení všetkých prípadov bez ohľadu na závažnosť situácie.
KONTAKTUJTE NÁS NAŠE SLUŽBY

PRÁVNY KOMENTÁR


Prinášame týždenný komentár z rôznych oblasti práva, obchodu, podnikania a auditu. Snažíme sa podávať objektívny a nestranný pohľad na aktuálne témy, ktoré hýbu profesionálym svetom. Zobraziť ostatné články.

Členský štát EÚ nie je povinný automaticky uznať postavenie utečenca priznané v inom členskom štáte

Články & Novinky #121

Súdny dvor Rozsudkom vo veci C-753/22 zo dňa 18.06.2024 rozhodol, že členský štát nie je povinný automaticky uznať...

Prejsť na článok

Nový zákon „Lex atentát”

Články & Novinky #120

Vláda SR schválila dňa 12.06.2024 nový zákon pod názvom Lex atentát, ktorý je reakciou na atentát na premiéra Roberta Fica a má zabezpečiť ...

Prejsť na článok

Uchádzač, ktorý bol nezákonne vylúčený z verejného obstarávania, sa môže domáhať náhrady škody z dôvodu straty príležitostí

Články & Novinky #119

Súdny dvor Rozsudkom vo veci C-547/22 zo dňa 06.06.2024 rozhodol, že uchádzač, ktorý bol nezákonne vylúčený...

Prejsť na článok
Táto webová stránka používa cookies za účelom zlepšenia Vášho pocitu z návštevy stránky. Súhlasíte s ich používaním?
Viac informácií
Súhlasím